Rzeszów Ul. Iwonicka 50

Witamy w Bajkowym Przedszkolu, miejscu, w którym dzieci mogą się rozwijać, uczyć i bawić. Twoje dzieci zasługują na wszystko, co najlepsze, więc przyprowadź je do nas, by przebywały w otoczeniu, które zachęca do rozwijania ciekawości i zabawy.

Rzeszów Ul. Wieniawskiego 55ZD

Wierzymy, że dzieci najlepiej rozwijają się w środowisku, które docenia ich wyjątkowość. Na każdym etapie dorastania konieczne jest wsparcie, aby rozwój emocjonalny, społeczny i twórczy przebiegał harmonijnie. Opierając się na mocnych stronach, zainteresowaniach i naturalnej ciekawości każdego dziecka, zachęcamy je do odkrywania świata oraz do rozwijania nowych umiejętności i nawiązywania bliskich relacji.

Rzeszów Ul. Lenartowicza 31a

Z czasem opracowaliśmy i dostosowaliśmy nasze programy do wysokich standardów współczesnego świata edukacji. Budując przyjazne i wspierające środowisko, dajemy każdemu dziecku dokładnie to, czego potrzebuje.

Rzeszów Ul. Kwietniowa 54

W Bajkowym Przedszkolu w pełni oddajemy się tworzeniu opiekuńczego, stymulującego i przyjaznego środowiska dla wszystkich dzieci. Nasze wyjątkowe programy edukacyjne powstały poprzez połączenie różnorodnych teorii. Ich cechą wspólną jest to, że zawsze mają na uwadze dobro dziecka i umożliwiają praktyczną naukę poprzez doświadczenie. Aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej lub skontaktuj się z nami.